رفتن به بالا
  • یکشنبه - ۳ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۳:۱۷
  • کد خبر : ۲۵۴
  • مشاهده :  402 بازدید
  • چاپ خبر : خرید آسان در ایام مبارزه با کرونا

خرید آسان در ایام مبارزه با کرونا

با حضور رئیس شورای شهر گلبهار و جمعی از مسئولین از سایت بازار گلبهار دات آی آر رونمایی شد. این سایت که قرار است خرید مردم را بصورت الکترونیکی انجام دهد کمک شایانی به مردم در ایام تعطیلات و مبارزه با ویروس کرونا خواهد کرد.

به گزارش افق گلبهار، با حضور رئیس شورای شهر گلبهار و جمعی از مسئولین از سایت بازار گلبهار دات آی آر رونمایی شد. این سایت که قرار است خرید مردم را بصورت الکترونیکی انجام دهد کمک شایانی به مردم در ایام تعطیلات و مبارزه با ویروس کرونا خواهد کرد.


سیدیاسر رضایی مدیرعامل این کسب و کار در ابتدا اظهار کرد: نام بازار گلبهار دات آی آر خود به تنهایی از لحاظ برندسازی کمک شایانی به این کسب و کار اینترنتی می کند. در این سایت نمایی از محصولات جدید و محصولات با تخفیف ارائه می شود.
وی گفت: قسمت دیگری از این سایت، به مقالات و مجوز هایی که اخذ شده مرتبط می گردد و به نحوی با ارائه مقالات می توانیم از لحاظ علمی نیز این کسب و کار را دنبال کنیم و توجه ویژه ای به کسب و کارهای بومی در گلبهار نیز داشته باشیم؛ همچنین مجوزهای این سایت هم نشان اعتباری است به خدماتی که ارائه می دهیم.
رضایی در ادامه به خدمات این سایت تجاری اشاره کرد و گفت: این سایت شامل چند بخش محصولات، مقالات، همکاری، توسعه کسب و کار و معرفی مشاغل گلبهار است.
وی در اثنای این مراسم به اهداف راه اندازی این کسب و کار اشاره نمود و خاطر نشان کرد: هدف از راه اندازی این کسب و کار اینترنتی پاسخ به دو نیاز اقتصادی و همچنین توانمندسازی مردم است که یکی از برنامه های این سایت توسعه کسب و کار برای کسبه گلبهار می باشد یعنی با این اقدام کسبه نیز همزمان با این سایت رشد خواهند کرد.تمامی خدمات ما براساس نیازهای گلبهار است و شاید در آینده به موضوعات و خدمات دیگر نیز بپردازیم.
وی در ادامه درخصوص تامین محصولات خود گفت:ما در همین جهت بدنبال همکاری با مغازه داران و کسبه نیز خواهیم بود؛مخصوصا کسانیکه بومی همین منطقه هستند. این سایت همچنین به معرفی مشاغل برتر گلبهار نیز خواهد پرداخت و این مشاغل را هم معرفی خواهد کرد.
جانعلی زاده رئیس شورای شهر گلبهار نیز در این مراسم اظهار کرد:کسب وکارهای اینترنتی چندسالی است که در دنیا و ایران ایجاد شده است.درگلبهار نیز این مهم نیاز بود که خوشبختانه دراین ایام راه اندازی شد.
وی افزود: البته کسب وکارهای اینترنتی چالش ها و مشکلاتی در ادامه راه در پیش رو دارند که با همگرایی و وحدتی که ایجاد خواهد شد آنها هم برطرف می شوند.
همچنین در پایان این مراسم با مشارکت مسئولین بسته های مواد غذایی برای افراد نیازمند تهیه شد.

اخبار مرتبط