رفتن به بالا
  • یکشنبه - ۷ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۲۳:۲۷
  • کد خبر : ۲۸۱
  • مشاهده :  751 بازدید
  • چاپ خبر : امامی: پروژه ملی قطار حومه ای مشهد-گلبهار، نیازمند نگاه ملی است
در بازدید مسئولین از روند اجرای پروژه مترو مشهد-گلبهار مطرح شد:

امامی: پروژه ملی قطار حومه ای مشهد-گلبهار، نیازمند نگاه ملی است

مسئولین شهرستان چناران و گلبهار با حضور در مسیر متروی مشهد- گلبهار از فازهای مختلف این پروژه ملی بازدید کردند. به گزارش افق گلبهار به نقل از روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید گلبهار، در این بازدید که با حضور حجت الاسلام و المسلمین غلامی امام جمعه گلبهار، دکتر امامی نماینده منتخب مجلس شواری اسلامی، […]

مسئولین شهرستان چناران و گلبهار با حضور در مسیر متروی مشهد- گلبهار از فازهای مختلف این پروژه ملی بازدید کردند.

به گزارش افق گلبهار به نقل از روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید گلبهار، در این بازدید که با حضور حجت الاسلام و المسلمین غلامی امام جمعه گلبهار، دکتر امامی نماینده منتخب مجلس شواری اسلامی، رئیس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت عمران گلبهار و جمعی از مسئولین از مسیر مترو مشهد-گلبهار انجام شد گزارشات لازم از روند اجرایی پروژه ارائه شده و در این بازدید میدانی نحوه فعالیت قطعات مختلف پروژه بررسی شد.


بازدید مسئولین از روند اجرای پروژه متروی مشهد- گلبهار

در شرایط تحریم کشور حتی یک روز هم روند اجرای پروژه در طول مسیر متوقف نشده است

مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید گلبهار: در اجرای پروژه قطار برقی گلبهار، یک روز هم توقف نداشته ایم

هومن گریوانی رئیس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید گلبهار با اشاره به اینکه در شرایط تحریم کشور حتی یک روز هم روند اجرای پروژه در طول مسیر متوقف نشده است، افزود: با توجه به رشد جمعیت در افق جمعیتی دیده شده در طرح جامع تفصیلی گلبهار و مشکلاتی که در حال حاضر برای تردد مردم گلبهار به کلان شهر مشهد وجود دارد تکمیل و بهره برداری از مترو در اولویت اول شرکت عمران قرار دارد.
وی اختصاص اعتبارات بیش تر و جاری شدن فاینانس را موجب تسریع در تکمیل پروژه مترو عنوان کرد و گفت: پیگیری های لازم در این خصوص در حال انجام است که امیدواریم با همکاری نماینده منتخب مردم در مجلس روند اجرای پروژه با شتاب بیش تری انجام شود.
مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید گلبهار همچنین در خصوص آخرین اقدامات انجام شده در مسیر متروی گلبهار- چناران نیز اذعان کرد: با توجه به موافقت شورای عالی حمل و ترافیک کشور با امتداد متروی مشهد- گلبهار به شهر چناران مطالعات امتداد مسیر مترو در حال انجام است.

امام جمعه گلبهار: اولویت اصلی مسئولین حمل و نقل،بهره برداری از مترو گلبهار باشد

حجت الاسلام و المسلمین غلامی امام جمعه گلبهار با اشاره به اینکه مترو یک ظرفیت بالقوه و یکی از نیازهای اساسی برای حل مشکل تردد مردم گلبهار به مشهد مقدس است، افزود: قطعا باید تکمیل و بهره برداری از مترو به عنوان اولویت اصلی مسئولین و دست اندرکاران حوزه حمل و نقل باشد چرا که مردم مشکلات زیادی را متحمل شدند.
وی گفت: با توجه به اینکه گلبهار شهری مستعد و مهاجرپذیر است روند رشد جمعیت براساس آمار کارشناسان ذیربط بسیار بالا است که باید در این جهت همه مسئولین با همدلی و همزبانی نسبت به تحقق خواسته مردم یعنی آغاز به کار مترو مشهد- گلبهار اهتمام داشته باشند.

امامی: بهره برداری از پروژه مترو گلبهار تحولی بزرگ برای شهرستان به ارمغان خواهد آورد

دکتر امامی نماینده منتخب مجلس شورای اسلامی نیز در این بازدید در جریان روند اجرای پروژه متروی مشهد – گلبهار قرار گرفت و افزود: قطعا بهره برداری از پروژه مترو تحولی بزرگ برای شهرستان چناران و بالاخص شهر جدید گلبهار خواهد داشت.
وی با اشاره به اینکه پیگیری های لازم برای به ثمر رسیدن مترو مشهد – گلبهار در مجلس انجام خواهد شد، ابراز امیدواری کرد: قطعا پروژه ملی مستلزم نگاه ملی است و ما به عنوان نمایندگان مردم این خواسته مردمی را پیگیری خواهیم کرد تا علاوه بر حل مشکلات حمل و نقل ظرفیت های دیگری برای شهر جدید گلبهار گشوده شود.

ما به عنوان نمایندگان مردم این خواسته مردمی را پیگیری خواهیم کرد تا علاوه بر حل مشکلات حمل و نقل ظرفیت های دیگری برای شهر جدید گلبهار گشوده شود.

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه