رفتن به بالا
  • یکشنبه - ۷ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۲۳:۵۳
  • کد خبر : ۲۹۳
  • مشاهده :  406 بازدید
  • چاپ خبر : به دیگران رحم کنید تا خدا به شما رحم کند/ انسانیت ما چند؟
حجت‌الاسلام و المسلمین غلامی،خطیب جمعه گلبهار در گفتگو با افق گلبهار:

به دیگران رحم کنید تا خدا به شما رحم کند/ انسانیت ما چند؟

خطیب جمعه گلبهار در ابتدای این گفتگو ضمن دعوت مردم به حمایت از رزمایش همدلی اظهار کرد:زمانیکه بیماری HIV مطرح شد بسیاری از مردم نگران شدند اما الان آن نگرانی ها تحت کنترل است.کرونا هم مثل همان بیماری هاست و همراه بشر خواهد بود اما بشر با گسترش علم نسبت به آن نگرانی نخواهد داشت. […]

خطیب جمعه گلبهار در ابتدای این گفتگو ضمن دعوت مردم به حمایت از رزمایش همدلی اظهار کرد:زمانیکه بیماری HIV مطرح شد بسیاری از مردم نگران شدند اما الان آن نگرانی ها تحت کنترل است.کرونا هم مثل همان بیماری هاست و همراه بشر خواهد بود اما بشر با گسترش علم نسبت به آن نگرانی نخواهد داشت.
وی در بخشی دیگر شرایط بوجود آمده را فرصتی برای همگان دانست و گفت: از فرصت بوجود آمده حال حاضر باید استفاده کرد.وقتی ما مدعی انسانیت هستیم باید بدانیم که انسانیت ما چند؟

حجت الاسلام و المسلمین غلامی همچنین به شرایط کارگران و مستمری بگیران در این ایام هم اشاره ای داشت و اظهار کرد:کارگران روزمزد ما با ۸۰هزار تومان در روز زندگی شان را می چرخانند و روزی که به سرکار نمی روند باید قرض کنند.همچنین کسانی هستند که ۲ماه به سر کار نرفته اند و مشکلات بسیاری دارند.
به دیگران رحم کنید تا خدا به شما رحم کند

امام جمعه گلبهار در پایان باری دیگر مردم را به رزمایش همدلی و کمک به دیگران دعوت نمود و اشاره کرد:به دیگران رحم کنید تا خدا به شما رحم کند. اگر ما به دیگران توجه کنیم خداوند هم به ما توجه خواهد کرد.

اخبار مرتبط