رفتن به بالا
  • یکشنبه - ۱۳ مهر ۱۳۹۹ - ۲۲:۱۶
  • کد خبر : ۳۱۱
  • مشاهده :  451 بازدید
  • چاپ خبر : پیشرفت ۳۰ درصدی مترو گلبهار
۳۷۰‌ میلیارد ریال اعتبار برای اجرا پیش‌بینی شد

پیشرفت ۳۰ درصدی مترو گلبهار

مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید گلبهار گفت: مترو مشهد گلبهار با ۷۰ درصد پیشرفت فیزیکی در بخش ابنیه و زیرسازی و ۳۰ درصد پیشرفت فیزیکی درکل، در حال اجرای تونل ابتدای مسیر از مشهد به گلبهار است. رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید گلبهار در پاسخ به این سؤال که آیا وعده […]

مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید گلبهار گفت: مترو مشهد گلبهار با ۷۰ درصد پیشرفت فیزیکی در بخش ابنیه و زیرسازی و ۳۰ درصد پیشرفت فیزیکی درکل، در حال اجرای تونل ابتدای مسیر از مشهد به گلبهار است.

تونل مترو گلبهار

رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید گلبهار در پاسخ به این سؤال که آیا وعده های مسئولان در خصوص مترو مشهد گلبهار چناران محقق شده است و این پروژه چقدر پیشرفت داشته و پیش بینی می شود تا چه زمانی به پایان برسد، افزود: در شرایط تحریم کشور و با حمایت مسئولین حتی یک روز هم روند اجرای پروژه در طول مسیر متوقف نشده است، همچنین باید گفت عملیات اجرایی مترو مشهد گلبهار چناران در اولویت اول شرکت عمران گلبهار قرار دارد.
گریوانی از پیشرفت ۳۰ درصدی مترو مشهد گلبهار خبر داد و تصریح کرد: با موافقت شورای عالی حمل و ترافیک کشور با امتداد متروی مشهد- گلبهار به شهر چناران مطالعات امتداد مسیر مترو انجام و ایستگاه چناران در حال طراحی است. این پروژه با ۷۰ درصد پیشرفت فیزیکی در بخش ابنیه و زیرسازی و۳۰ درصد پیشرفت فیزیکی درکل، در حال اجرای تونل ابتدای مسیر از مشهد به گلبهار در ۳ ناحیه در صفی آباد، زعفرانیه و جنب بیمارستان شریعتی است.
وی خاطر نشان کرد: امسال در لایحه بودجه، اعتباری بالغ‌ بر ۳۷۰‌میلیارد ریال برای این مترو پیش‌بینی شده است و همچنین عملیات اجرایی احداث ایستگاه گلبهار نیز با ۳۰ درصد پیشرفت فیزیکی در حال انجام است.

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه