رفتن به بالا
  • شنبه - ۲۳ اسفند ۱۳۹۹ - ۲۲:۰۹
  • کد خبر : ۴۴۴
  • مشاهده :  280 بازدید
  • چاپ خبر : گلایه از اداره کل بیمه سلامت / خروج غیرقانونی بانک ملت از گلبهار /  راه دسترسی گلبهار به آزادراه مشهد-قوچان
مهدی جانعلی زاده، عضو شورای شهر گلبهار:

گلایه از اداره کل بیمه سلامت / خروج غیرقانونی بانک ملت از گلبهار / راه دسترسی گلبهار به آزادراه مشهد-قوچان

محمدرضا زارع- افق گلبهار| مهدی جانعلی زاده با گلایه از اداره کل بیمه سلامت اذعان کرد: متاسفانه دفترچه های بیمه سلامتی که در گلبهار صادر می شود، دفترچه های بیمه سلامت شهری نیست بلکه روستایی است! مهدی جانعلی زاده عضو شورای اسلامی شهر گلبهار، از آخرین خبرهای شورای شهر گفت. روز بازار / سه شنبه […]

محمدرضا زارع- افق گلبهار| مهدی جانعلی زاده با گلایه از اداره کل بیمه سلامت اذعان کرد: متاسفانه دفترچه های بیمه سلامتی که در گلبهار صادر می شود، دفترچه های بیمه سلامت شهری نیست بلکه روستایی است! مهدی جانعلی زاده عضو شورای اسلامی شهر گلبهار، از آخرین خبرهای شورای شهر گفت.

روز بازار / سه شنبه بازار

مهدی جانعلی زاده در گفتگو با خبرنگار افق گلبهار با اشاره به مصوبه این شورا پیرامون روز بازار بیان کرد: پیشنهادی در خصوص اجرای طرح آزمایشی سه شنبه بازار در سال ۹۷ و اوایل سال ۹۸ در انتهای بلوار استقلال اجرا شد که با استقبال خوب شهروندان مواجه شد که بنا به دلایلی متوقف شد تا اینکه لایحه ایجاد روز بازار توسط شهرداری در نیمه دوم سال ۹۸ به تصویب تمام اعضای شورای شهر رسید که قرار بود از اسفند ۹۸ تحت عنوان پنجشنبه بازار شروع به فعالیت کند که متاسفانه بخاطر شیوع کرونا باعث شد تا از این موضوع بصورت موقت صرف نظر شود و به محض بهبود شرایط و کسب مجوز از ستاد مقابله با کرونا می تواند راه اندازی شود.

فرهنگ شهرستان گلبهار

جانعلی زاده، عضو کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای شهر گلبهار در ادامه حوزه فرهنگ شهرستان گلبهار را یکی از مهمترین حوزه های مدیریتی دانست و ادامه داد: در راستای نامگذاری خیابان ها و میدان ها؛ چندین بولوار به نام شهدا نامگذاری شد. همچنین پلاک افتخار شهدا درب منزل خانواده شهدای مدافع حرم و دیگر شهدای شهر نصب گردید و کوچه محل زندگی آن شهید یا خانواده بزرگوار شهید، به نام شهید تغییر یافت. وی همچنین از نامگذاری پارک روبروی پارک شهدای گمنام به نام شهدای مدافع حرم خبر داد.

گلایه از اداره کل بیمه سلامت

وی همچنین اظهار کرد: شورای شهر گلبهار در راستای اسقرار ادارات در شهر بسیار پیگیر و کمک کننده بوده است. وی همچنین با گلایه از اداره کل بیمه سلامت اظهار کرد: متاسفانه دفترچه های بیمه سلامتی که درگلبهار صادر می شود، دفترچه های سلامت شهری نیست بلکه روستایی است! او گفت متاسفانه اداره کل بیمه سلامت و سازمان علوم پزشکی مشهد، گلبهار ۱۰۰ هزار نفری را جزء شهرهای زیر ۲۰ هزار نفر در نظر گرفته اند که نه تنها مبنای سرشماری رسمی سال ۹۵ را رعایت نکرده بلکه جمعیت حدودیکصدهزارنفری گلبهار را نادیده گرفته و علی رغم پیگیری های متعددی که از سوی مسئولین شهری و شهرستان انجام شده، هم اکنون صدور دفترچه بیمه سلامت در این شهر با مشکل مواجه است و شهروندان گلبهاری برای دریافت یا تعویض دفترچه بیمه سلامت با مشکل مواجه اند. اداره کل بیمه سلامت و سازمان علوم پزشکی استان هم در این خصوص کوتاهی می کند! این ضعفی است که وجود دارد و علی رغم پیگیری هایی که صورت پذیرفته، مردم در مضیقه هستند.

خروج غیرقانونی بانک ملت از گلبهار!

وی در ادامه گفتگوی خود با خبرنگار افق گلبهار به خروج بانک ملت از گلبهار اشاره کرد و این موضوع را کاملا غیرقانونی برشمرد و گفت: خروج بانک ملت از گلبهار غیرقابل انتظار بود چراکه این ظلم به مردم گلبهار است. مردم توقع دارند که این بانک به گلبهار برگردد و به شعبه ارتقاء یابد.

راه دسترسی گلبهار به آزادراه مشهد-قوچان

مهدی جانعلی زاده، عضو شورای شهر گلبهار درخصوص راه دسترسی گلبهار به آزادراه مشهد-قوچان هم گفت که طرف های قرارداد این آزادراه یعنی وزارت راه و شهرسازی (شرکت عمران) و آستان قدس بایستی خود را موظف به ایجاد مسیرهای هم سطح و غیر هم سطح دسترسی شهر گلبهار به این آزادراه بدانند.

اداره گاز/شرکت برق

مهدی جانعلی زاده اضافه کرد: نمایندگی گاز گلبهار باید ارتقاء و علاوه بر استقرار «اداره» گاز در گلبهار باید مستقل شود تا بتواند در محلات اشتغال،محله ۱۲، بخشی از محله۱۰، گازرسانی کند.همچنین اداره برق گلبهار هم بایستی نسبت به پوشش دهی تمامی نقاط شهر از نعمت روشنایی، سرعت کار را افزایش دهد.

وضعیت آب شرب گلبهار

جانعلی زاده در خصوص وضعیت آب شرب گلبهار هم عنوان کرد: انصافا آب گلبهار جزء بهترین آبهای استان است و مجموعه آبفا نیز پرتلاش هستند اما مشکل اصلی زیرساختهایی است که در سالهای گذشته ایجاد شده که گاها از کیفیت لازم برخوردار نیستند و گاهی اوقات قطعی آب بدلیل اتفاقات، باعث دردسر برای مردم می شود.

تلفن ثابت و اینترنت

مهدی جانعلی زاده درخصوص تلفن ثابت و اینترنت هم گفت بخشی از مردم گلبهار از خدماتی که توسط مخابرات باید به آنها ارائه شود و به دلیل کمبود امکانات و زیرساخت ها وجود ندارد، بسیار ناراضی اند. این درحالیست که گلبهار جزء شهرهای با مصرف دیتای اینترنت بالا در استان خراسان رضوی است.

اخبار مرتبط